INSTALINOX

Firma INSTALINOX Wojciech Hołowiński istnieje na polskim rynku od roku 2010. W tym okresie zdobyliśmy doświadczenie w produkcji i montażu schodów metalowych, balustrad, poręczy, wszelkich konstrukcji spawanych i rurociągów przemysłowych na terenie całego kraju jak i zagranicą. Od początku przyświeca nam jeden cel - maksymalnie wysoka jakość usług wyróżniająca nas spośród firm konkurencyjnych.

INSTALINOX jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w sektorze wytwarzania i obróbki konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się w spawaniu elementów ze stali nierdzewnej, stali czarnej oraz aluminium. Swoje doświadczenie zdobywamy dzięki współpracy z firmami polskimi jak i zagranicznymi. Mamy dostęp do technologii cięcia laserem, gięcia, walcowania, frezowania, toczenia oraz malowania proszkowego konstrukcji.

Wyróżnia Nas:

  • indywidualne i rzeczowe podejście do klienta
  • nowoczesny sprzęt i urządzenia obróbcze
  • wyspecjalizowani fachowcy którzy wykorzystują zdobyte doświadczenie oraz służą pomocą w zakresie doboru materiału
  • dbałość o szczegóły oraz estetykę wytwarzanych elementów

Dzięki tym i innym atutom jesteśmy w stanie wykonać różnorodne zlecenia spełniające wysokie wymagania techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych przykładowych realizacji.

Zadzwoń: 505 861 463