Firma INSTALINOX

Firma INSTALINOX Wojciech Hołowiński istnieje na polskim rynku od roku 2010. W tym okresie zdobyliśmy doświadczenie w produkcji, montażu schodów, balustrad, poręczy, wszelkich konstrukcji i rurociągów przemysłowych na terenie całego kraju jak i zagranicą. Od początku przyświeca nam jeden cel - maksymalnie wysoka jakość usług wyróżniająca nas spośród firm konkurencyjnych.

Wykonanie i precyzja

Nasze realizacje są na najwyższym poziomie. Estetyczny wygląd i jakość wykonania są dla nas priorytetem. Ciągle powiększająca się grupa zadowolonych klientów jest tego najlepszym dowodem.

Najwyższej jakości materiały

Jesteśmy na rynku już od kilku lat, zatem zdążyliśmy wyłonić składy i magazyny stali godne zaufania. Zarówno stal, szkło czy drewno bierzemy od zaufanych sprzedawców, przez co mamy pewność że żaden detal nie zepsuje końcowego efektu pracy.

Specjaliści to my

Zarówno nasza ekipa, jak i ludzie z którymi współpracujemy ( stolarz, szklarz) posiadamy wieloletnie doświadczenie. Monterzy posiadają aktualne uprawnienia spawalnicze. Pracownicy mogą pochwalić się licznymi kursami, szkoleniami i uprawnieniami. Jesteśmy zgranym zespołem który wspólnie pracuje na sukces.

Misja

Staramy się ciągle rozwijać, podnosić poziom i poprzeczkę aby nie stracić pozycji lidera na polskim rynku. Zadowolenie klienta jest dla nas celem najważniejszym. Nasi klienci to ludzie świadomi, konkretni którzy wiedzą czego chcą, jest to dla nas ważne ponieważ współpraca z ludźmi wiele nas uczy. Estetyka i jakość, precyzja i dbałość o każdy szczegół, wyczulenie na potrzeby każdego klienta to misja która nam przyświeca.

Zapraszamy do galerii.

Zadzwoń: 505 861 463